Wyniki konkursu na strój ekologiczny w ramach kwietniowych działań „Super klasy”.

Niezmiernie miło nam ogłosić, że z racji obchodzonego w dniu 21 kwietnia Światowego Dnia Kreatywności i Innowacji, aż dziesięć klas (4a, 4s, 5a, 5s, 6a, 6s, 7a, 7b, 7c i 8c) stworzyło klasowe stroje z ekologicznych materiałów- zrobione wdzianka klasy zaprezentowały w dniu dzisiejszym, tj. Światowym Dniu Ziemi na wystawie na korytarzu szkolnym.

W kolejnej rundzie działań w ramach konkursu kwietniowego „Super klasy” wszystkie stroje, i damskie, i jeden męski były bardzo ładne, pracochłonne i pomysłowe. Jury, w składzie opiekunowie i członkowie SU, miało trudny wybór. Jednak udało się dojść do konsensusu i wybrać najbardziej kreatywne okrycie.

I tak:

I miejsce- zajęła klasa 4s, zdobywając 30 pkt;

II miejsce- klasa 8c, 20 pkt;

III miejsce- klasa 7a, 10 pkt.

Zwycięzcom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!