„Zgrana paczka” – projekt klasy 1A

”Zgrana Paczka” to wewnątrzklasowy projekt z udziałem uczniów klasy 1A.

Jego zamierzeniem jest przede wszystkim: poznanie zainteresowań uczniów, integracja zespołu klasowego, nauka akceptacji odmiennych od swoich pasji, a także znalezienie tzw.: „bratniej duszy”, wśród nowych szkolnych kolegów.

W ostatnim czasie na forum klasy swoje zainteresowania prezentowało już trzech uczniów: Liliana, Emilka oraz Natalia.

Liliana ukazała swoje zdolności taneczne i akrobatyczne. Zaś Emilka oraz Natalka zdolności plastyczne. Wszystkie prezentacje były bardzo interesujące. Każda wnosiła do naszej klasy nowe propozycje spędzania czasu wolnego.

Bardzo dziękujemy dziewczynkom za pierwsze wystąpienia. Dzięki nim mogliśmy je poznać z zupełnie z innej strony i odnaleźć wspólne tematy do dalszych rozmów.

Zapraszamy do fotogalerii z tego wydarzenia oraz śledzenia pozostałych zainteresowań uczniów, które niebawem w kolejnym artykule.

Uczniowie klasy 1A
wraz z wychowawcą.