Wykonanie kartki świątecznej i złożenie życzeń osobom przebywającym w Święta Bożego Narodzenia w Centrum Zdrowia Dziecka.

W imieniu SU zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z kl. 4-8 do włączenia się do akcji SOS- mieszkańcy Wawra dla osób z Centrum Zdrowia Dziecka, czyli do wykonania bądź zakupienia kartki świątecznej oraz wypisania w niej życzeń dla osób - dorosłych, seniorów i dzieci przebywających w szpitalu podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Kartki, w rozmiarze A5, wykonane dowolną techniką płaską wraz z życzeniami przyjmują opiekunowie SU kl. 4-8- p. A. Kielich, p. A. Mrówczyńska, p. M. Piłka do dn. 27 listopada- poniedziałek. Gotowe kartki zostaną wysłane przez opiekunów SU do CZD do 30 listopada. Przed wysłaniem kartek najbardziej kreatywne pocztówki zostaną nagrodzone przez opiekunów SU.

Okażmy swoją empatię, serce i pomóżmy innym spędzić Święta Bożego Narodzenia w rodzinnej, a nie szpitalnianej atmosferze.