Walentynki - skrzynka walentynkowa.

Zachęcamy wszystkich uczniów do miłego i przyjemnego spędzenia walentynek w naszej szkole.

Do dn. 14 lutego zapraszamy uczniów do napisania i wysłania kartek walentynkowych wraz z życzliwymi słowami/ wierszykami dla kolegi, koleżanki, sympatii, pani/pana ze szkoły…
Skrzynka walentynkowa będzie działała w dniach 12-13 lutego (poniedziałek, wtorek) i będzie się znajdowała w holu głównym szkoły. Kartki będą roznoszone przez członków SU w dniu 14 lutego, tj. w środę.

Pamiętajmy, aby na kopercie walentynkowej znalazło się: imię i nazwisko oraz klasa osoby obdarowywanej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy również naszych nauczycieli i wychowawców.

UWAGA: w walentynkach nie piszemy obraźliwych treści ani rysunków, takie kartki nie będą rozdawane przez członków SU.

Dzień 14 lutego będzie także dniem koloru różowego i czerwonego w naszej szkole. Pamiętajmy, aby w tym dniu włożyć ubrania w tym kolorze. Uczniowie, którzy wezmą udział w zabawie, dostaną dodatkowe punkty w konkursie szkolnym „Super klasa” + 2pkt na osobę.