Wspaniały sukces szkolnych pływaków na III Mistrzostwach Marek i Powiatu Wołomińskiego szkół podstawowych!

21 marca nasi uczniowie z klas 3-6 rywalizowali w sztafetach pływackich 8x25 metrów - dziewczynki zajęły 4, a chłopcy 3 miejsce. Po rywalizacji zespołowej odbyły się zawody indywidualne, gdzie nasi zawodnicy „wypływali” wiele medali:

Złoto - Lila Wojtczak, Igor Wołejszo i Kacper Rybak
Srebro – Kornelia Wójcik, Marysia Szewcow i Jaś Wiśniewski
Brąz – Elena Wójcik, Robert Wacławski i Maks Krysztofiak

Po zsumowaniu czasów wszystkich konkurencji okazało się, że w obu kategoriach przeskoczyliśmy o oczko wyżej smile Dziewczyny w klasyfikacji ogólnej stanęły na podium odbierając brązowe medale, chłopcy zaś – srebrne.

Wszyscy zawodnicy starali się popłynąć w jak najlepszym stylu, gdyż pokonanie rywali nie było łatwe – wielu z nich trenuje na mareckim basenie 3 razy w tygodniu!

Pięknie dziękujemy za pomoc i wyrozumiałość wychowawcom oraz rodzicom.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy zawodnikom rezerwowym za gotowość do współpracy. Jesteście wspaniali!

Zdjęcia – Pani Małgorzata Wojtczuk - dziękujemy!