"Zaopiekuj się sobą" Przypominamy o konkursie

Czas pandemii to czas, który przeżywasz w domu.

Masz utrudniony kontakt z kolegami i koleżankami. Dużo czasu spędzasz na nauce zdalnej co powoduje, że wiele godzin siedzisz patrząc w ekran komputera czy telefonu.

To wszystko może powodować że czujesz się przygnębiony, zmęczony, znudzony i bezradny.
Ale nie musi tak być!!! Każda czynność może być dobrze zaplanowana i pomyślana.

Zrób ze mną program samoopieki, który pomoże zadbać o siebie i swoje samopoczucie.

Plan samoopieki powinien uwzględniać jak najwięcej aspektów twojego życia, których przykłady wymieniam poniżej:
• Nauka
• Odpoczynek
• Rozrywka
• Rozwój zainteresowań
• Ruch
• Relacje z rodziną
• Relacje z przyjaciółmi
• Wyciszenie
• Coś przyjemnego
• Coś nowego
Może być jeszcze więcej sfer o które chcesz zadbać i je rozwijać.

Napisz aktywności oraz zaplanuj godziny w których będziesz je realizować. Najlepiej gdy to co musisz było przeplatane tym co lubisz, co sprawia Ci radość.

ZADANIE
• Stwórz swój plan samoopieki na jeden dzień albo na cały tydzień,
• Zrób ładną pomysłową grafikę,
• Wyślij na mój adres mailowy: Anna.Rodek@sp4zabki.pl

Najlepsze wzory zostaną nagrodzone i zaprezentowane na stronie szkoły!!!!!!

Psycholog Anna Rodek