„SIEPOMAGA” … dla Antosi Dąbrowskiej

Z nadejściem 24 listopada 2020 w naszej szkole zakończyliśmy akcję pomocy dla małej Antosi Dąbrowskiej. Zadaniem uczniów było zbieranie plastikowych nakrętek. Dochód z ich sprzedaży został przekazany na dofinansowanie leczenia małej, dzielnej dziewczynki zmagającej się z rdzeniowym zanikiem mięśni.

W akcję zbierania nakrętek pod patronatem Małego Samorządu Uczniowskiego włączyli się uczniowie klas 1 – 3. Poprzez zaangażowanie często całych rodzin, znajomych, sąsiadów, udało nam się zebrać kilka dużych worków nakrętek.

Bardzo DZIĘKUJEMY za tak liczny odzew, włączenie się w akcję charytatywną i chęć niesienia pomocy.

Szczególne podziękowania kierujemy również do Państwa Renaty i Adama Biedrzyckich.

MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI