Podziękowanie dla „Fundacji Polsat” za otrzymane drukarki HP

W imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 4 w Ząbkach pragniemy z całego serca podziękować „Fundacji Polsat” za okazaną pomoc w postaci wyposażenia naszej placówki w sprzęt do drukowania marki HP.

Otrzymane od fundacji drukarki w ilości 9 sztuk, są ogromnym wsparciem dla szkoły, a w obecnym czasie również dla nauki zdalnej, ponieważ ułatwią naszym nauczycielom codzienną pracę, a uczniom uatrakcyjnią naukę.

Dzięki wsparciu fundacji będziemy mogli jako szkoła, na bieżąco realizować zaplanowane zadania i pomysły oraz starać się upowszechniać szlachetne cele w naszym środowisku.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy całej „Fundacji Polsat” zdrowia i realizacji kolejnych zamierzonych celów.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP4

Ząbki, listopad 2020r.